تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
دیدار هماهنگ کننده سازمان ملل با رییس موسسه فرهنگی اکو
یکشنبه 9 دی 1397  |  اخبار

هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران میهمان رییس موسسه فرهنگی اکو در دفتر این نهاد بین الملل شد.

خانم اوگوچی دنیلز ، هماهنگ کننده سازمان ملل در ایران به همراه سرپرست دفتر منطقه ای یونسکو در تهران عصر روز یکشنبه 9 دی 1397 با دکتر محمد مهدی مظاهری و مشاوران رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در خصوص همکاریهای مشترک دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار انتصاب ایشان را به عنوان هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در ایران تبریک و از همکاری‌ با مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران استقبال کرد.

وی در ادامه با اشاره به تفاهم نامه های متعدد مؤسسه فرهنگی اکو با نهادهای معتبر پژوهشی و دانشگاهی زمینه مشارکت گسترده در اجرای مناسبت‌های سازمان ملل متحد و یونسکو در تهران را مناسب ارزیابی نمود.

خانم اوگوچی دنیلز نیز در این دیدار ضمن اشاره به اهداف مشترک این دو نهاد بین المللی در ترویج صلح و دوستی بر لزوم گسترش و تداوم همکاری های فیمابین تاکید کرد.

هماهنگ کننده سازمان ملل همچنین با ابراز اینکه با مدیریت جنابعالی موسسه فرهنگی اکو همواره تعاملات خوبی با دفتر سازمان ملل داشته بر برگزاری نمایشگاه های فرهنگی در حوزه گردشگری، زنان، کودک، صلح و گفتگو، تنوع فرهنگی و انسجام اجتماعی تأکید کرد.

شایان ذکر است رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در پایان این دیدار از امکانات موجود و فضای دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو بازدید بعمل آورد.

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 18 مرداد 1399  از آدرس: