تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
امضاء اولین تفاهم نامه فرهنگی تهران و اکو
یکشنبه 4 آذر 1397  |  اخبار

اولین تفاهم نامه همکاری های مشترک مؤسسه فرهنگی اکو و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، شامگاه روز شنبه سوم آذرماه 1397 همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت پیامبر اکرم (ص) وامام جعفر صادق(ع)در هفته وحدت طی مراسمی در فرهنگسرای بهمن به امضاء آقای دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر محمد مهدی مظاهری طی سخنانی در این مراسم ضمن تبیین برخی از ابعاد مختلف اشتراکات فرهنگی تاریخی و اجتماعی حوزه تمدنی اکو تأکید کرد: تفاهم نامه همکاری مؤسسه فرهنگی اکو و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران می تواند جهش بزرگی را در زمینه گسترش دیپلماسی عمومی در این حوزه تمدنی ایجاد نماید.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو همچنین اظهار امیدواری کرد با امضاء این تفاهم نامه "نوروز" در فعالیت های فرهنگی مشترک شهر تهران و کشورهای حوزه تمدنی اکو در جایگاهی ویژه قرار بگیرد مهندس سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران نیز طی سخنانی در این مراسم با تشکر از نقش و اهتمام ویژه رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در انعقاد این تفاهم نامه گفت: حوزه تمدنی اکو زمینه بسیار مناسبی را در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری مشترک با تکیه بر فضای کم نظیر فرهنگی و تاریخی دارد که باید مورد استفاده حداکثری در شهر تهران قرار بگیرد.

وی با ابراز تأسف از تأخیر صورت گرفته در یکی دو دهه گذشته در انعقاد این تفاهم نامه اظهار امیدواری کرد با حضور دکتر مظاهری در رأس مؤسسه فرهنگی اکو و برنامه ریزی ویژه ایشان، جبران عقب ماندگی های گذشته در این زمینه صورت بگیرد.
شایان ذکر است در مراسم امضای اولین تفاهم نامه همکاری مشترک مؤسسه فرهنگی اکو و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران جمعی از شخصیت های فرهنگی، هنری و دیپلمات های خارجی مقیم تهران حضور داشتند.

 

 

73270,73269,73268,73267,73266,73265,73264,73263,73262,73261

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 27 دی 1399  از آدرس: