تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
افتتاح رویداد هنری طهران در اکو با حضور جمعی از سفرا و دیپلماتهای خارجی برگزار شد؛
دوشنبه 29 مرداد 1397  |  اخبار

مراسم افتتاح رویداد هنری طهران با حضور دکترمحمدمهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، سفیرجدید پاکستان در ایران و جمعی از دیپلماتهای خارجی مقیم کشور در محل این نهاد بین المللی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این مراسم که در شامگاه یکشنبه 28/05/1397 در حضور جمعی از هنرمندان داخلی و رسانه های خارجی برگزار شد، نمایشگاهی از فرش های نفیس و دستباف ایرانی به همت مؤسسه رسام عرب زاده برای اولین بار به نمایش عمومی درآمد.

همچنین در بخش دیگری از این رویداد هنری به نمایش لباس مد ایرانی و آثار تجسمی اختصاص یافته بود که با اجرای گروه موسیقی سماع به سرپرستی امیرحسین حسنی نیا در محل آمفی تئاتر دیپلماتیک موسسه فرهنگی اکو به پایان رسید.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و رئیس مؤسسه رسام عرب زاده در بخشی از اجرای گروه موسیقی سماع با اهدای لوح تقدیر رویداد هنری طهران از امیرحسین حسنی نیا تقدیر کردند.

گفتنی است رویداد هنری طهران رویدادی است چند منظوره که با هدف شناساندن بخشی از اتفاق های هنری معاصر تهران در زمینه هنرهای تجسمی، فرش، مد ایرانی و موسیقی ایرانی در چهار جشن باستانی نوروز، تیرگان، مهرگان و سده برگزار می گردد.

رویداد هنری طهران در موسسه فرهنگی اکو تا 30 مرداد 1397 از ساعت 10 صبح لغایت 21 در مرکز همایش های دیپلماتیک موسسه فرهنگی اکو برقرار است و علاقمندان جهت هماهنگی بازدید می توانند با شماره 276732000 تماس حاصل نمایند.

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 18 مرداد 1399  از آدرس: