تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تأکید بر جایگاه همگرایی شهرهای اکو
دوشنبه 8 مرداد 1397  |  اخبار

سمپوزیوم زنجان شهر پیشرو شامگاه روز یکشنبه مورخ 97/5/7 با حضور دکتر محمد مهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، امام جمعه و نماینده ولی فقیه، استاندار، شهردار، نمایندگان مجلس و رئیس شورای شهر زنجان و دیگر مسئولان ارشد ملی و استانی در این نهاد بین المللی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر محمد نهاوندیان معاون رئیس جمهور طی سخنانی در این مراسم ضمن تشکر از اهتمام و مشارکت مؤسسه فرهنگی اکو در ایجاد بستر همگرایی شهری در میان کشورهای عضو، تأکید کرد: اگر به گذشته بنگریم، می بینیم که رشدها در بستر چالش شکل گرفته و امروز هنر این است که چالش ها را به فرصت تبدیل کنیم.

اسد الله درویش امیری، استاندار زنجان نیز در این مراسم با ذکر تاریخچه‌ای از مفاخر و مظاهر فرهنگی استان زنجان تأکید کرد: استان زنجان با دارا بودن ظرفیتهای برجسته این چنینی به عنوان شهر پیشرو به استقبال برنامه های فرهنگی اکو می رود.

بنا بر همین گزارش دکتر مسیح الله معصومی شهردار زنجان ضمن تقدیر از مسئولان موسسه فرهنگی اکو و همه مسئولان ارشد استان زنجان افزود: یکی از مسائلی که بسیاری از استان ها و کشورها بر آن تاکید دارند تا در رقابت پیشی بگیرند؛ بحث توسعه و آبادانی است. اخیرا توسعه پایدار نیز به موارد مذکور اضافه شده و در سخنرانی ها و گفته ها به آن توجه می شود.

 

69424,69423,69422,69421,69420,69419

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 18 آذر 1398  از آدرس: