تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
قائم مقام وزیر امور خارجه تاجیکستان با رییس موسسه فرهنگی اکو دیدار کرد
یکشنبه 12 آذر 1396  |  اخبار

قائم مقام وزیر امور خارجه جمهوری تاجیکستان میزبان رییس موسسه فرهنگی اکو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، نظام الدین زاهدی قائم مقام وزیر امور خارجه جمهوری تاجیکستان، روز چهارشنبه در محل این وزارتخانه با محمدمهدی مظاهری به گفتگو نشست.

در این دیدار مظاهری ضمن اعلام این مطلب که تاجیکستان یکی از اعضای اصلی موسسه فرهنگی اکو است و فعالیت هایی با همکاری تاجیکستان صورت گرفته است، بیان داشت: تاکنون 8 کتاب از کشور تاجیکستان در موسسه به چاپ رسیده است که دو کتاب «یک بیت پرنیان» و «بازگشت خواجه نصرالدین» در سال 2017 انجام شده است. در سال جاری آیین نکوداشت استاد تورسون زاده نیز در دستور کار قرار گرفت که به خوبی برگزار شد.

در ادامه نشست، نظام الدین زاهدی، ضمن تقدیر از رییس موسسه فرهنگی اکو بیان داشت: برای ما باعث افتخار است که مقام ریاست موسسه اکو دارای صاحب علم و ادب است و شخصیت شناخته شده ای است که اهمیت فرهنگ و هنر را می داند.

زاهدی در ادامه افزود: برگزاری بزرگداشت مفاخر تاجیکستان در موسسه فرهنگی اکو قابل تقدیر است و آمادگی داریم که در زمینه های مشترک فرهنگی فعالیت داشته باشیم.

وی تاکید کرد: بازگشایی دفتر نمایندگی موسسه فرهنگی اکو در تاجیکستان را پیگیری می کنیم و آماده ایم از برنامه های موسسه فرهنگی اکو در راستای گسترش فرهنگ و هنر کشورهای منطقه حمایت کنیم.

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 19 مرداد 1399  از آدرس: