تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
نشست آموزشی فرهنگ سازمانی برگزار شد
دوشنبه 27 شهریور 1396  |  اخبار

نخستین نشست آمورشی فرهنگ سازمانی به منظور توامندسازی منابع انسانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سلسله دوره های علمی و کارگاهای آموزشی بین المللی با موضوع فرهنگ سازمانی با برگزاری نخستین سخنرانی آموزشی به تاریخ شانزدهم شهریور ماه سال جاری، توسط دکتر رامین اعتضاد مظفر، مشاور رییس موسسه فرهنگی اکو در امور بین الملل، در سالن کنفرانس کتابخانه دیپلماتیک اکو برگزار شد.

سلسله دوره های علمی و کارگاهای آموزشی بین المللی فرهنگ سازمانی مشتمل بر دوره های علمی مربوط به ارائه مفهوم فرهنگ سازمانی، روشهای تحلیل وضعیت موجود فرهنگ سازمان ها با استفاده از مدل های علمی به روز، تبیین وضعیت مطلوب فرهنگ سازمانی و ارائه راهکارهای عملی در رابطه با چگونگی عبور از وضعیت موجود و حصول به وضعیت مطلوب در سازمانها و موسسات می باشد.

پیش از این نیز به منظور توانمند سازی منابع انسانی و تقویت روابط بین المللی، یک کارگاه با عنوان کارگاه آموزشی بررسی ابعاد فرهنگ ملی در محیط های کاری شامل چهار جلسه چهار ساعته، در موسسه فرهنگی اکو برگزار شده بود.

موسسه فرهنگی اکو یک نهاد فرهنگی بین المللی است که علاوه بر فعالیت های مشترک در حوزه علم، پژوهش، ادب و هنر، برگزاری دوره های علمی و کارگاه های آموزشی بین المللی در حوزه های فرهنگ و هنر را نیز در دستور کار خود دارد.

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر 1399  از آدرس: