تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
40 نفر از کشورهای عضو اکو بورسیه دانشگاه علامه طباطبایی می شوند
سه شنبه 20 تیر 1396  |  اخبار

دانشگاه علامه طباطبایی 40 نفر از کشورهای عضو اکو را به عنوان بورسیه پذیرش می کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علامه طباطبایی با موسسه فرهنگی اکو، این دانشگاه 40 نفر را در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از کشورهای منطقه اکو بورسیه کامل می کند.

بنابراین گزارش، هر کشور می تواند 4 نفر را به عنوان دانشجو از طریق موسسه فرهنگی اکو به دانشگاه علامه طباطبایی معرفی نماید.

واجدین شرایط و برگزیدگان می توانند در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بیمه و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم محاسبات و برنامه ریزی بیمه و مطالعات منطقه ای با گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز به تحصیل به پردازند.

تمامی دوره ها به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

اختصاص بورسیه به کشورهای عضو اکو در راستای تفاهم نامه فی ما بین موسسه فرهنگی اکو و دانشگاه علامه طباطبایی صورت گرفته است. برگزاری دوره های مشترک، مبادله تجربیات در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی، برگزاری همایش های تخصصی و انجام پروژه های علمی مشترک، چاپ نشریات و کتب، مبادله مقالات برای چاپ در نشریات و مبادله نشریات علمی از جمله توافقات این تفاهم نامه بوده است.

موسسه فرهنگى اکو به عنوان یک نهاد بین المللى پیش از این نیز با رویکرد فعالیت های مشترک در حوزه علم و پژوهش، با دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و الزهرا تفاهم نامه های همکاری منقعد کرده است.

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 24 آذر 1398  از آدرس: