تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
تدوین راهبرد مشترک اکو و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
چهارشنبه 21 خرداد 1399  |  اخبار

رییس موسسه فرهنگی اکو و رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در تاریخ بیستم خرداد ماه 1399 دیدار و گفتگو نمودند در این دیدار تدوین راهبرد مشترک بین این دو نهاد مهم فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سرور بختی ضمن تشکر از همکاری های سازمان در گذشته، اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز همکاری های بین دو نهاد توسعه یابد. وی با تاکید بر ظرفیتهای موسسه فرهنگی اکو، پیشنهاد احیای کمیته ملی اکو، اجرای برنامه های مشترک در منطقه، اجرای پروژه های مشترک با محوریت زبان فارسی در حوزه کشورهای منطقه را مطرح نمود.

ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز با اشاره به ظرفیتهای سازمان به ویژه برخورداری این سازمان از 85 دفتر در کشورهای مختلف، از پیشنهادات رئیس موسسه فرهنگی اکو استقبال نمود و آمادگی سازمان را برای توسعه همکاری و تدوین نقشه راه آینده اعلام کرد.

ترکمان ضمن دعوت از موسسه به انجام کارهای بنیادین و انجام پروژه های بزرگ که در سالهای آتی به یاد گار بماند، یاد آور شد که این موسسه می بایست برای مشاهیر و فرهنگ منطقه اکو تلاش نماید و در این مسیر رایزنیهای مستقر در کشورهای اکو همراه و همگام موسسه فرهنگی اکو خواهد بود.

 

 

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 18 مرداد 1399  از آدرس: