تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
فیلم «یک اتفاق کوچک» نماینده ایران در جشنواره فیلم آمریکا
یکشنبه 7 اردیبهشت 1399  |  اخبار > ایران

فیلم‌ کوتاه «یک اتفاق کوچک» ساخته‌ سیدمرتضی سبزقبا به بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره‌ بین‌المللی فیلم «۱۹۰۴ DEAF» آمریکا راه یافت.

به گزارش مؤسسه فرهنگی اکو به نقل از خبرگزاری برنا، فیلم کوتاه «یک اتفاق کوچک» پیش از این در جشنواره بین‌المللی فیلم «Kanyakumari» و جشنواره بین‌المللی فیلم «Aasha» هندوستان، جشنواره بین‌المللی فیلم «پنج قاره» ونزوئلا، جشنواره بین‌المللی فیلم «Cinematográfico de Mérida » مکزیک، دهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «Off-Lift» انگلیس، جشنواره بین‌المللی فیلم «Alter do Chão» برزیل و جشنواره بین‌المللی فیلم «Fiorenzo Serra» ایتالیا حضور داشته و به نمایش درآمده است.

«۱۹۰۴ DEAF» قرار بود این دوره از جشنواره در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ شهریورماه ۱۳۹۹ برگزار شود اما با توجه به ویروس کرونا، این جشنواره فیلم‌های منتخب خود را فقط برای مشترکان و تماشاگران فستیوال و به صورت خصوصی، برای ساعاتی مشخص از ۱۷ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ به صورت آنلاین نمایش می‌دهد..

این جشنواره هنری تلاش دارد تا با نمایش و اکران فیلم‌هایی با موضوع افراد ناشنوا و سخت‌شنوا، مردم جهان را درباره فرهنگ جامعه ناشنوایان آگاه سازد و همچنین از استعدادهای افراد ناشنوا و آثار آنان حمایت کند.

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 17 اسفند 1399  از آدرس: