تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
آیین رونمایی از کتاب‌‌های تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو»
پنجشنبه 11 مهر 1398  |  اخبار

در ادامه سلسله‌‌نشست‌‌های نقد و بررسی و معرفی کتاب که با حضور اندیشمندان عرصه علم، ادب و هنر در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شده است، آیین رونمایی از کتاب‌‌های تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو» در محل کتابخانه دیپلماتیک این نهاد بین‌‌المللی، برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، از 5 عنوان کتاب تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو»، در تاریخ دوشنبه 22 مهر‌‌ماه، از ساعت 14 در محل کتابخانه دیپلماتیک این نهاد بین‌‌المللی رونمایی خواهد شد.

«نامه نوروز»، «آینده‌‌پژوهی دولت و رسانه»، «نقش همکاری‌‌های فرهنگی در توسعه اقتصادی کشورهای عضو اکو»، «ایران و اقبال (بررسی و تحلیل محتوایی - تاریخی سیر اقبال‌‌شناسی در ایران)» و «ادبیات فصل مشترک ملل اکو» از کتاب‌‌های تازه انتشاریافته «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو» هستند که با حضور نویسندگان آثار در این محفل رونمایی خواهند شد.

این نشست که با سخنرانی نویسندگان، منتقدان و صاحب‌نظران برجسته برگزار می‌‌گردد، موقعیت نویسندگان آثار و فعالیت‌‌های فرهنگی ایشان معرفی خواهد شد و چگونگی تألیف، تحقیق و تدوین آثار تازه انتشاریافته اکو در حضور مقامات دیپلماتیک، پژوهشگران، نویسندگان و فرهیختگان مورد تحلیل و تفسیر قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان در صورت تمایل به حضور در برنامه نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایند یا با شماره 27673200 تماس حاصل فرمایند.

نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه باقرالنمر، شمارۀ 10، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین‌‌المللى است که با هدف تحکیم قرابت‌‌هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ دوشنبه 5 آبان 1399  از آدرس: