تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
مراسم «پژوهشی در تاریخ دف نوازی»
چهارشنبه 16 مرداد 1398  |  اخبار

مراسم "پژوهشی در تاریخ دف نوازی" با همکاری مؤسسه دنگ دنگ کوبان و با حضور اساتیدی همچون حسین رضایی نیا، منصور مرادی، مسعود مرادی، پیمان سیمانی، زانیار حسامی، نیا حدادی، محسن میکائیلی، حامد سهرابی و آرین رضایی شامگاه روز دوشنبه 14 مردادماه 98 در محل سالن همایش های دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این مراسم علاوه بر سخنرانی تعدادی از اساتید و پژوهشگران تاریخ دف نوازی، کتاب "دف در مکتب خانقاه" نوشته ابراهیم مرادی نیز با حضور معاون اجرایی مؤسسه فرهنگی اکو و دبیر شورای هنری اکو رونمایی شد.

در بخش پایانی مراسم "پژوهشی در تاریخ دف نوازی"، کلیه اساتید مدعو با حضور بر روی صحنه قطعاتی را با همراهی آواز پیام عزیزی اجرا کردند که مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.

گفتنی است مؤسسه دنگ دنگ کوبان به مدیر مسئولی شهاب قاسمی و مدیریت اجرایی الهام پاکروان در گذشته نیز در برگزاری برنامه های شب های موسیقی اکو و نوای شرقی نیز مشارکت داشته است.

شایان ذکر است مجموعه برنامه های پژوهشی با محوریت موسیقی در حوزه تمدنی اکو قریب دو سال است که با ابتکار دکتر محمد مهدی مظاهری در مؤسسه فرهنگی اکو در دستور کار قرار گرفته و برگزاری شب های موسیقی کشورهای عضو در کنار برگزاری اولین نمایشگاه آلات مشترک موسیقی در حوزه تمدنی اکو و رونمایی از کتاب "زیر گنبد مینا" استاد فرهاد فخرالدینی ازجمله مهمترین آنان بوده است.

 

79809,79808,79807,79806

 

 

 

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ یکشنبه 28 دی 1399  از آدرس: