تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
«الهیات محیط‌زیست» با حضور دکتر سید مصطفی محقق داماد
یکشنبه 12 خرداد 1398  |  اخبار

در ادامه ماه‌‌گفتارهایی که با حضور پیش‌‌کسوتان عرصه علم، ادب و هنر در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شده است، نشست‌‌ تخصصی «الهیات محیط‌زیست» با حضور دکتر سید مصطفی محقق داماد، در محل کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این نشست تخصصی دکتر سید مصطفی محقق داماد، رئیس بخش علوم اسلامی فرهنگستان علوم، در خصوص رابطه مستقیم و معناداری بین ﻣﺘﻐﻴﺮﻫﺎی اﺣﺴﺎس ﻣسئوﻟﻴﺖ، اﺧﻼق محیط‏ زیستی و احیای ارزش‏های دﻳﻨﻲ و متغیر ﺣﻔﻆ ﻣﺤﻴﻂ‏زﻳﺴﺖ سخنرانی خواهند داشت.

بحران زیست‌محیطی که زندگی بشریت معاصر با آن مواجه است، بی‌شک از نوع بحران فکری و اخلاقی است؛ مؤسسه فرهنگى اکو با هدف فراهم آوردن رهیافت تعامل انسان با محیط‏زیست طبیعی با استفاده از متون دینی و آشنایی با راه‌حل‌های معرفتی و بنیادین درزمینه بحران‌های زیست‌محیطی، در تاریخ سه شنبه 28 خرداد‌‌ماه، از ساعت 14 نشست‌‌ تخصصی با عنوان «الهیات محیط‌زیست» برگزار خواهد کرد.

در صورت تمایل به حضور در برنامه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایید.

نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، خیابان نیلوفر، شمارۀ 3، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو.
مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین‌‌المللى است که با هدف تحکیم قرابت‌‌هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 10 آبان 1399  از آدرس: