تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
کتابخانه دیپلماتیک اکو روایتگر هم‌‌سویی‌‌های ملل اکو
یکشنبه 18 فروردین 1398  |  انتشارات > کتاب

مؤسسه فرهنگی اکو با توجه به نام‌‌گذاری سال 2018 در منطقه اکو به نام سال «کتاب و کتاب‌خوانی» بر آن شد در جهت معرفی کتابخانه دیپلماتیک اکو و آشنایی علاقه‌‌مندان با فعالیت‌‌های علمی، ادبی و فرهنگی آن، کتاب «کتابخانه دیپلماتیک اکو روایتگر هم‌‌سویی‌‌های ملل اکو» را به طبع رساند.

کتاب مذکور که با مقدمه دکتر محمدمهدی مظاهری، رئیس این نهاد بین‌‌المللی مزین گردید، مشتمل بر دو فصل الف) معرفی کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو و ب) معرفی رویدادهای فرهنگی، ادبی، هنری و نشست‌‌های تخصصی و کارگاه‌‌های آموزشی، همراه با جداول، نمودار و تصاویر است که در 204 صفحه، توسط خانم زهرا اصلانی تدوین شد و از سوی انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو به چاپ رسید.

دکتر مظاهری در مقدمه کتاب آورده است: کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو چون گنجینه‌ای بی‌پایان پذیرای پیام‌آوران صلح و امنیت منطقه اکو و روایتگر هم‌‌سویی‌های ملل اکو بر بنیان میراث مشترک فرهنگی و تاریخ پرفرازونشیب همیاری‌‌های ملت‌‌ها است.

این کتاب جدا از ارزش فرهنگی‌‌اش، فصل تازه‌‌ای در شناساندن کتابخانه اکوی فرهنگی بر مخاطبانش می‌‌گشاید و گام مؤثری در جهت تقویت و تثبیت گفتمان فرهنگی برمبنای پیشینه، تمدن و میراث مشترک فرهنگی کشورهای عضو خواهد بود.

 

جهت سفارش و تهیه کتاب مذکور با خانم اصلانی، مسئول کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو تماس حاصل فرمایید.

تلفن: 27673246 021

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ چهارشنبه 30 مهر 1399  از آدرس: