تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
کارگاه آموزشی «آشتی با مغز»
دوشنبه 15 بهمن 1397  |  اخبار

قاعده این عالم بر فراوانی است، ایده‌های فراوانی هم در این دنیا وجود دارد؛ بنابراین ضروری است در دنیای امروز ایده کسب کرد و آن را در زمان کوتاه و با امکانات موجود تجاری نمود تا گام شایسته­ای در حوزه کسب‌وکار و کارآفرینی برداشته شود؛ بر این اساس، مؤسسه فرهنگی اکو کارگاه آموزشی «آشتی با مغز» را در تاریخ پنجشنبه 11 بهمن 1397 در محل کتابخانه دیپلماتیک اکو برگزار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این کارگاه آموزشی دكتر مهدی خیراللهی، متخصص در زمینه‌های خلاقیت و تجارت، به بررسی و تبیین توانایی‌های مغز و مدل استفاده از مغز در جهت رسیدن به موفقیت و تولید ثروت، با استفاده از آموزه‌هایی که مرتبط با توانایی‌های مغز خود افراد می‌باشد پرداخت.

دکتر خیراللهی با تأکید بر اینکه سهم هر کسی از هر چیزی به‌اندازه علم، تلاش و ارتباطاتش است، علاقه‌مندان را با راه­های دستیابی به خودکارایی، خودباوری و خلاقیت آشنا کرد.

سرعت کوانتومی مغز ثروت­ساز و کارآفرینی مدرن؛ آشنایی با قسمت‌های مهم مغز (مغز اولیه، مغز ثانویه، مغز متعالی)؛ رابطه مراکز مغز با ثروت و کارآفرینی؛ مغز متعالی، جایگاه خلاقیت و نوآوری؛ رابطه انواع هوش‌ها با کسب‌وکار؛ قرارگیری مغز و ثروت در مسیر کارآفرینی؛ قانون جذب؛ ازجمله مفاهیم مورد بررسی در این نشست بود.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین‌‌المللى است که با هدف تحکیم قرابت‌‌هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به ecieco.org است.
منبع: موسسه فرهنگی اکو
چاپ شده در تاریخ شنبه 10 آبان 1399  از آدرس: