آخرین مطالب
کد مطلب: 9999
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 بهمن 1397

ششمین نشست شورای عالی سیاستگذاری علم و فرهنگ

ششمین نشست شورای عالی سیاستگذاری علم و فرهنگ
اخبار  - ششمین نشست هم اندیشی موسسه فرهنگی اکو و دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری جهان اسلام در دانشکده مطالعات جهان در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، ششمین نشست شورای عالی سیاستگذاری علم و فرهنگ موسسه فرهنگی اکو چهارشنبه مورخ 97/11/10 با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و روسای دانشگاهها، پژوهشکده ها و مراکز فرهنگی بین المللی از جمله آقایان دکتر مظاهری، دکتر موسوی موحدی، دکتر عاملی، دکتر اعوانی، دکتر فرجی دانا، دکتر افخمی، دکتر قبادی و دکتر طالب پور در دانشکده مطالعات جهان در دانشگاه تهران برگزار شد.

اعضای شورا در این نشست پیرامون همکارهای علمی و فرهنگی، برگزاری جشنواره های فرهنگی و ادبی، معرفی و تقدیر از شخصیت های برجسته منطقه، اجرای پروژه های تحقیقاتی، برگزاری جلسات هم اندیشی و درسگفتارهای علمی و ادبی با حضور سفرا و مقامات دیپلماتیک از کشورهای عضو و سایر کشورها و دیگر موارد مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شورای عالی سیاستگذاری علم و فرهنگ موسسه فرهنگی اکو با برگزاری جلسات منظم دوره ای به بررسی و تصویب فعالیت های مشترک موسسه فرهنگی اکو و دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری جهان اسلام می پردازد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-3