آخرین مطالب
کد مطلب: 9983
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 دی 1397

«اینترنت و دوفضایی شدن علوم» در کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو

«اینترنت و دوفضایی شدن علوم» در کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو
اخبار  - در ادامه ماه گفتارهایی که با حضور پیش کسوتان عرصه علم، ادب و هنر در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شده است، نشست تخصصی «اینترنت و دوفضایی شدن علوم» با حضور دکتر سعیدرضا عاملی در محل کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، امروزه فرایند ایجاد و تقویت تغییر در همه عرصه‌‌های زندگی، کار و علم در جهان معاصر بر اثر نیروی فضای مجازی و صنعت همزمان ارتباطات و اطلاعات، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

نشست تخصصی «اینترنت و دوفضایی شدن علوم» با هدف دستیابی به درک درست از شرایط جدید علوم که متأثر از ظهور فضای مجازی و توسعه دسترسی‌‌ها و ابزارهای مرتبط با فضای مجازی است، در تاریخ چهارشنبه 3 بهمن ماه، از ساعت 15 برگزار خواهد شد.

در این نشست تخصصی دکتر سعیدرضا عاملی، رئيس مركز پژوهشي سياست هاي فضاي مجازي و عضو شورای عالی سیاست‌گذاری علم و فرهنگ در مؤسسه فرهنگی اکو، با توضیح و تبیین چیستی دوفضایی شدن‌‌ها و بنیان‌‌های فلسفی و نظری دوفضایی شدن جهان، درخصوص جهان دوفضایی شده علم و دانش، در دو بخش معرفت‌‌شناسی و آینده‌‌شناسی علم، سخنرانی خواهند داشت.

در صورت تمایل به حضور در برنامه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایید.

نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، خیابان نیلوفر، شمارۀ 3، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین المللى است که با هدف تحکیم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-4