آخرین مطالب
کد مطلب: 8958
تاریخ انتشار: چهارشنبه 7 آذر 1397

اسلوونی و اکو در مسیر همکاری های مشترک

اسلوونی و اکو در مسیر همکاری های مشترک
اخبار  - خانم کریستینیا رادی سفیر اسلوونی در ایران صبح روز سه شنبه مورخ 97/09/06 با حضور در مؤسسه فرهنگی اکو با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری و خانم کریستینا رادی اظهار امیدواری کردند با تداوم این دیدار ها و اجرایی شدن پیشنهادات ارائه شده، مسیر همکاری های مشترک اسلوونی و کشورهای عضو اکو فراهم گردد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با اشاره به فعالیت های مشترک صورت گرفته در حوزه های صلح، خانواده، زنان ،کودکان و موسیقی با کشورهای مختلف جهان گفت: به عنوان نمونه می توان حضور دهها دیپلمات خارجی و همسران آنان در افتتاح مزرعه صلح اکو و یا حضورکنسرت پژواک موسیقی ایران و چین در محل این نهاد بین المللی اشاره کنم.

خانم کریستینیا رادی سفیر اسلوونی هم ضمن تایید گستردگی فراوان فعالیت های مؤسسه فرهنگی اکو در دوران مدیریت آقای دکتر مظاهری گفت: امیدوارم در میان برنامه های پر تعداد مؤسسه فرهنگی اکو حتماً جایی را هم برای مشارکت اسلوونی در نظر بگیرید.
سفیر اسلوونی در ادامه افزود: سه پیشنهاد مشخص همکاری دارم که در زمینه برپایی نمایشگاه عکس، رونمایی از کتاب فلسفی ترجمه شده اسلوونی در تهران و برپایی رویداد فرهنگی به مناسبت روز جهانی عسل می باشد.

وی همچنین با ابراز علاقه به حضور و مشارکت در مزرعه صلح اکو گفت: درخت مخصوص کشور اسلوونی را به اتفاق آقای دکتر مظاهری غرس خواهیم کرد.

خانم کریستینیا رادی همچنین به زمینه بسیار مساعد مشارکت بانوان اسلوونیایی در برنامه های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی با زنان ایرانی اشاره کرد و از رئیس مؤسسه فرهنگی اکو درخواست کرد بستر لازم را در این زمینه مهیا نماید.

گفتنی است در پایان این دیدار سفیر اسلوونی از بخش های مختلف مؤسسه فرهنگی اکو بازدید کرد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-1