آخرین مطالب
کد مطلب: 8945
تاریخ انتشار: جمعه 18 آبان 1397

انتشار شماره جدید نشریه ECO Times

انتشار شماره جدید نشریه ECO Times
انتشارات > مجله  - شماره 27 نشریه انگلیسی زبان ECO Times مؤسسه فرهنگی اکو پس از شش سال وقفه منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، با توجه به نقش کلیدی گردشگری در ترویج درک بهتر میان افراد و جوامع پیرامون، ایجاد آگاهی عمیق عمومی نسبت به میراث غنی تمدن های مختلف، توسعه گردشگری به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای توسعه پايدار در منطقه یکی از اصلی ترین اهداف موسسه فرهنگی اکو در فصل جدید فعالیت هایش می‌باشد.

لذا مؤسسه فرهنگی اکو برآن شد تا دور جدید ماهنامه ECO Times را با رویکرد ترویج گردشگری در کشورهای عضو منتشر نماید. هدف اصلی این مجله، معرفی پتانسیل‌های گردشگری کشورهای عضو، ابنیه تاریخی، طبیعت بی‌نظیر، فرهنگ منحصر به فرد مهمان نوازی و روابط فرهنگی منطقه اکو به عنوان یکی از غنی ترین مناطق جهان از نظر میراث تاریخی و فرهنگی می‌باشد که مهد پیدایش چندین تمدن بزرگ جهانی بوده است.

از آنجاییکه توسعه گردشگری پایدار، عاملی مهم برای حفظ میراث فرهنگی نیز شناخته می شود، این شماره از مجله ECO Times با معرفی تنها بخشی از هزاران شاهکار معماری منطقه به موضوع «گردشگری میراث در منطقه اکو» می پردازد. شماره های آتی این نشریه نیز به موضوعاتی همچون طبیعت گردی، گردشگری خوراک، گردشگری ورزشی، گردشگری فرهنگی و غیره خواهند پرداخت.

ECO Times نشریه انگلیسی زبان فرهنگی، هنری و گردشگری مؤسسه فرهنگی اکو به شماره ISSN 2008-5451 است که با گستره توزیع وسیع منطقه‌ای و بین‌المللی خود، پیام فرهنگ غنی منطقه را به مراجع تصمیم ساز کلیدی از جمله وزراتخانه های دولتی، مراجع دیپلماتیک، دانشگاه‌ها، مراکز علمی، موزه ها و کتابخانه های ده کشور عضو اکو و نیز سایر سازمان‌های بین‌المللی مربوطه می‌رساند.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-3