آخرین مطالب
کد مطلب: 8929
تاریخ انتشار: دوشنبه 16 مهر 1397

ملاقات رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با سفیر مجارستان

اخبار  - به دعوت آقای یانوش کوواچ سفیر مجارستان در تهران محمدمهدی مظاهری در محل سفارت با ایشان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، پیش از ظهر امروز دوشنبه 97/07/16 دکتر مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با یانوش کوواچ سفیر مجارستان در تهران دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار، سفیر مجارستان ضمن خوشآمدگویی به تاریخ غنی فرهنگ و هنر ایران اشاره کرد. وی با اشاره به اینکه کشور مجارستان در کلیه کشورهای عضو اکو دارای نمایندگی می باشد و فعالیت های دو جانبه در حال انجام می باشد، اظهار امیدواری کرد این همکاری های در قالب موسسه فرهنگی اکو نیز شکل گیرد.

دکتر محمدمهدی مظاهری نیز ضمن اشاره به تجربه خوب همکاری در برگزاری هفته فیلم کشورها در اکو اظهار داشت: در چارچوب دیپلماسی فرهنگی، آمادگی همکاری در اجرای برنامه‌های متنوع در زمینه های فرهنگ، هنر، ادب، معماری، سینما و موسیقی را داریم.

جاذبه های گردشگری کشور مجارستان و چشمه های آب معدنی این کشور در حوزه توریسم و نمایشگاه عکسی از کشور مجارستان با همین مضمون در گالری دپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو، حضور در جشنواره های فیلم و نمایشگاه بین المللی کتاب مجارستان از دیگر محورهای مورد مذاکره برای فعالیت های مشترک با کشور مجارستان بود.

در پایان این دیدار، یانوش کوواچ ضمن اعلام آمادگی کامل سفارت مجارستان برای همکاری با اکو اظهار آمادگی کرد به زودی برای بازدید ایشان و آشنایی با امکانات موجود از مؤسسه فرهنگی اکو دیدن کند.

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-1