آخرین مطالب
کد مطلب: 7913
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 شهریور 1397

تأکید سفیر برزیل بر همکاری با اکو

اخبار  - آقای رودریگو دی آزردو سانتوس، سفیر جمهوری برزیل در جمهوری اسلامی ایران با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار ضمن ابراز تأثّر از سوختن موزه برزیل که حاوی آثار ارزشمندی بود، اظهار داشت: آرزو می کنم در هیچ نقطه ای از دنیا دیگر شاهد ورود چنین خساراتی به منابع تاریخی فرهنگی نباشیم چرا که موزه ها نقش مهمی را در ارائه فرهنگ ملت ها دارند.

وی ضمن استقبال از پیشنهاد آقای سانتوس برای برگزاری هفته فیلم برزیل در این نهاد بین المللی گفت: تفاهم مؤسسه فرهنگی اکو با بنیاد سینمایی فارابی زمینه خوبی را برای انجام فعالیت های دو یا سه جانبه سینمایی در حوزه بین الملل فراهم ساخته است.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو ‌سفیر برزیل همچنین با توجه به تفاهم نامه با منطقه آزاد کیش پیشنهاداولین دوره مسابقات موج سواری بین المللی با حضور ورزشکاران مشهور برزیلی در جزیره کیش را بررسی نمودند.

سفیر برزیل نیز طی سخنانی در این دیدار با استقبال از نگاه ویژه دکتر مظاهری به موضوع گفتمان فرهنگی ملت ها تأکید کرد: سفارت برزیل آمادگی کامل برای همکاری مشترک موسیقیایی، سینمایی و ورزشی را با مؤسسه فرهنگی اکو دارد.

شایان ذکر است سفیر برزیل در پایان این دیدار از بخش های مختلف مؤسسه فرهنگی اکو بازدید کرد.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-1