آخرین مطالب
کد مطلب: 7911
تاریخ انتشار: دوشنبه 19 شهریور 1397

«زندگی در آینده (آینده فضای مجازی)»

«زندگی در آینده (آینده فضای مجازی)»
اخبار  - نشست تخصصی «زندگی در آینده (آینده فضای مجازی)» در کتابخانۀ دیپلماتیک مؤسسۀ فرهنگی اکو برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسۀ فرهنگی اکو، در ادامۀ درس­گفتارهایی که با حضور پیشکسوتان برجسته عرصۀ علم و دانش در مؤسسۀ فرهنگی اکو برگزار شده است، درس­گفتار   «زندگی در آینده (آینده فضای مجازی)» طی 5 جلسه به زبان فارسی برگزار خواهد شد.

رسانه‌های جمعي مدرن و محصولات آن به‌عنوان برجسته‌ترین دستاوردهاي جهان صنعتي و فناوري‏هاي فرهنگي و ارتباطي پرنفوذ، به‌طور گسترده همه پدیده‌ها و عناصر فرهنگي را به گونه‌های مختلف پوشش داده است. كم و كيف اين ارتباط و آثار و نتايج حاصل از آن، پرسش‌ها و مباحث مهمي را به ميان كشيده و رسانه‏­پژوهان را به عرصه‌های مطالعاتي جديدي سوق داده است.

در این دوره درس­گفتار دکتر سید مرتضی موسویان، طی 5 جلسه با سیری در ارزش‌ها، ضرورت‌ها و مطالعات واقعی و تکیه‌بر آن‌ها به‌عنوان محرک اصلی حرکت موفقیت‌آمیز رسانه در فرهنگ‌سازی و صیانت از ارزش‌های جامعه، شاخص‌های عینی محصول رسانه‌ای کیفی، ازجمله: کیفیت محتوا، کیفیت اطلاعات، رعایت اخلاق، جاذبه شکلی محصول و... را بررسی خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای حضور در این برنامه می‌توانند پس از تکمیل ثبت‌نام در روزهای 2، 9، 16، 23 و 30 مهرماه از ساعت ۱4:30 تا 16 به نشانی تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، خیابان نیلوفر، شمارۀ 3، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسۀ فرهنگی اکو مراجعه نمایند. جزئیات  مربوط به شهریه و نحوه ثبت­نام بر روی پوستر برنامه اطلاع­رسانی شده است. بدیهی است اولویت ثبت‌نام با کسانی است که سریع‌تر اقدام نمایند.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک‌ نهاد بین­المللى که با هدف تحکیم قرابت­هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+3