آخرین مطالب
کد مطلب: 7881
تاریخ انتشار: یکشنبه 11 شهریور 1397

امضای تفاهم نامه همکاری اکو و کیش

اخبار  - تفاهم نامه همکاری مشترک مؤسسه فرهنگی اکو و منطقه آزاد کیش صبح روز یکشنبه 97/06/11 با حضور دکتر مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و دکتر انصاری لاری، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد کیش در محل این نهاد بین المللی به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری طی سخنانی در این دیدار با بیان اینکه اساسنامه این نهاد بین المللی فرصت بسیار خوبی را برای گسترش دیپلماسی عمومی در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار داده است، بر ضرورت استفاده حداکثری منطقه آزاد کیش از آن تأکید کرد.

وی همچنین افزودمحوریت ترویج صلح و اشتراکات فرهنگی هنری وادبی در برنامه های این نهاد بین‌المللی قرار داردلذا: حضور پررنگ منطقه آزاد کیش در تولید برنامه های مشترک فرهنگی با اکو زمینه ساز مناسبی برای رشد توریسم هنری در ایران فراهم می نماید.

دکتر انصاری لاری نیز در این دیدار طی سخنانی با تشکر از توجه ویژه رئیس مؤسسه فرهنگی اکو به گسترش همکاری های مشترک منطقه آزاد کیش تأکید کرد: حضور دکتر مظاهری به عنوان شخصیت حقوقی بین المللی در رأس مؤسسه فرهنگی اکو فرصت بسیار مناسبی را فراهم آورده که باید از آن استفاده حداکثری نمود.

رئیس منطقه آزاد کیش با بیان برخی از زمینه های فعالیت های مشترک با مؤسسه فرهنگی اکو گفت: برگزاری هفته های فرهنگی کشورهای عضو اکو، گسترش توریسم هنری در منطقه آزاد کیش برای جذب توریست های کشورهای عضو اکو و برگزاری جشن بزرگ هفته وحدت با حضور مسئولین ارشد این کشورها از جمله پیشنهادات اجرایی است که امیدوارم با امضای این تفاهم نامه عملیاتی شود.

وی در خاتمه آمادگی منطقه آزاد کیش را برای تأسیس خانه فرهنگ و هنر اکو اعلام کرد.

گفتنی است در پایان این دیدار رئیس منطقه آزاد کیش در معیت دکتر مظاهری از بخش های مختلف مؤسسه فرهنگی اکو بازدید مرد

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-2