آخرین مطالب
کد مطلب: 7878
تاریخ انتشار: سه شنبه 6 شهریور 1397
در نشست رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو مطرح شد:

تشکیل اتحادیه ناشران دیجیتال اکو

تشکیل اتحادیه ناشران دیجیتال اکو
اخبار  - نشست مشترک رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو، با رئیس و مدیران مرکز رسانه ای دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر محمد مهدی مظاهری طی سخانی در این مراسم با تأکید بر جایگاه دیجیتال در آینده دنیا و منطقه از تشکیل اتحادیه ناشران دیجیتال اکو در آینده نزدیک خبر داد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با اشاره به ظرفیت تفاهم نامه با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مناطق آزاد تأکید کرد: گسترش تبادلات دیجیتالی در استانهای هم جوار با کشورهای عضو و مناطق آزاد باید در دستور کار قرار بگیرد.

وی همچنین بر ضرورت تشکیل پیام رسان ملت های اکو نیز تأکید کرد و از رایزنان فرهنگی کشورهای عضو خواست با جدیت گسترش فعالیت های حوزه دیجیتال را پیگیری نمایند.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در خاتمه ضمن اعلام آمادگی کامل این نهاد بین المللی برای همکاری با نمایشگاه رسانه های دیجیتال در حوزه های مختلف، از اختصاص ویژه نامه اکو تایمز به این نمایشگاه خبر داد.

دکتر موسویان رئیس مرکز رسانه های دیجیتال نیز طی سخنانی در این نشست با تشکر از میزبانی مؤسسه فرهنگی اکو و توجه ویژه دکتر مظاهری رئیس این نهاد بین المللی به حوزه نشر و رسانه‌های دیجیتال به ارائه گزارش کاملی از فرصت های اطلاع رسانی و کسب و کارهای جدید در حوزه دیجیتال پرداخت و آمادگی خود را برای تأسیس اتحادیه ناشران دیجیتال اکو برای گسترش فعالیت های شبکه ای و کسب و کارهای اینترنتی در حوزه کشورهای عضو اکو اعلام کرد.

رایزنان فرهنگی کشورهای عضو اکو نیز در این نشست در سخنانی جداگانه ضمن قدردانی از توجه ویژه رئیس مؤسسه فرهنگی اکو به تشکیل اتحادیه های ویژه اکو در حوزه های مختلف فرهنگی و رسانه ای از ابتکار عمل بعمل آمده در حوزه تشکیل اتحادیه ناشران دیجیتال اکو تشکر نمودند.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-2