آخرین مطالب
کد مطلب: 7873
تاریخ انتشار: دوشنبه 29 مرداد 1397

دیدار دکتر مظاهری با سفیر جدید پاکستان

دیدار دکتر مظاهری با سفیر جدید پاکستان
اخبار  - خانم رفعت مسعود سفیر جدید پاکستان در جمهوری اسلامی ایران با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار ضمن خوشآمدگویی به خانم رفعت مسعود، با اشاره به جایگاه پاکستان به عنوان یکی از سه کشور مؤسس این پیمان منطقه ای گفت: پاکستان می تواند با مشارکت بیشتر نقش عمده تری در برنامه های فرهنگی اکو ایفا نماید.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو همچنین ضمن تبریک انتخاب نخست وزیر جدید پاکستان تأکید کرد: سفر قریب الوقوع عمران خان به ایران می تواند نقطه عطفی در گسترش دوستی کشورهای منطقه بالاخص در حوزه اکو باشد.

وی با تشریح برنامه های خود در حوزه دیپلماسی عمومی، افزود: زمینه فعالیت های مشترک کشورهای عضو حوزه های مختلف ورزش، هنر، گردشگری، کتابخانه و موزه های ملی و میراث فرهنگی در مؤسسه فرهنگی اکو مهیا می باشد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در خاتمه سخنان خود از همکاری های آقای عاصف دورانی سفیر سابق پاکستان در ایران قدردانی نمود.

سفیر جدید پاکستان در جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با تشکر از استقبال گرم دکتر مظاهری از برنامه های گسترده و متنوع مؤسسه فرهنگی اکو بالاخص در دوره جدید مدیریتی این نهاد بین المللی قدردانی کرد.

خانم رفعت مسعود همچنین با بیان اینکه دولت پاکستان اهمیت زیادی به حوزه فرهنگی اکو می دهد، تأکید کرد: سفارت پاکستان در دوره جدید مشارکت بیشتری در برنامه های مؤسسه فرهنگی اکو خواهد داشت.

شایان ذکر است سفیر جدید پاکستان در پایان این دیدار ضمن بازدید از کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو، از نمایشگاه رویداد طهران نیز در محل نگارخانه و سالن آمفی تئاتر این نهاد بین المللی دیدن کرد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-2