آخرین مطالب
کد مطلب: 7870
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 مرداد 1397

چهارمین نشست شورای سیاستگذاری علم و فرهنگ برگزار شد

چهارمین نشست شورای سیاستگذاری علم و فرهنگ برگزار شد
اخبار  - چهارمین نشست هم اندیشی موسسه فرهنگی اکو و دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری جهان اسلام در مرکز مطالعات جهان در دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، چهارمین نشست شورای سیاستگذاری علم و فرهنگ موسسه فرهنگی اکو و دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری جهان اسلام روز دوشنبه 22 مرداد 1397 با حضور جمعی از اعضای هیات علمی و روسای دانشگاهها، پژوهشکده ها و مراکز فرهنگی بین المللی از جمله آقایان دکتر مظاهری، دکتر موسوی موحدی، دکتر عاملی، دکتر فرجی دانا، دکتر تهرانچی، دکتر افخمی، و دکتر قبادی در مرکز مطالعات جهان در دانشگاه تهران برگزار شد.

در این نشست اعضای شورا پیرامون همکارهای علمی و پژوهشی از جمله بازنگری آیین نامه های اجرایی، برگزاری جشنواره های فرهنگی و ادبی، معرفی کتب ارزشمند و تقدیر از نویسندگان برتر منطقه، اجرای پروژه های تحقیقاتی، تشکیل کرسی های دانشگاهی و مراکز آموزش عالی، برگزاری جلسات هم اندیشی با حضور سفرا و مقامات دیپلماتیک از کشورهای عضو و سایر کشورها و دیگر موارد مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شورای سیاستگذاری علم و فرهنگ موسسه فرهنگی اکو با برگزاری جلسات منظم دوره ای به بررسی و تصویب فعالیت های مشترک موسسه فرهنگی اکو و دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری جهان اسلام می پردازند.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+4