آخرین مطالب
کد مطلب: 7859
تاریخ انتشار: دوشنبه 15 مرداد 1397
در دیدار دکتر مظاهری با خانم هلنا سانگلند مطرح شد:

تاکید اکو و سفارت سوئد بر فعالیتهای مشترک در حوزه‌های فرهنگی و هنری

تاکید اکو و سفارت سوئد بر فعالیتهای مشترک در حوزه‌های فرهنگی و هنری
اخبار  - دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، صبح امروز دوشنبه پانزدهم مردادماه 97 با خانم هلنا سانگلند، سفیر کشور سوید در تهران دیدار و در زمینه فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی مشترک گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این دیدار دکتر مظاهری ضمن تشریح ظرفیت های وسیع فرهنگی و تمدنی منطقه اکو خاطرنشان کرد این مؤسسه مطابق منشور خود عهده دار توسعه روابط فرهنگی بین اعضای اکو و در ارتباط نزدیک با دیگر سازمان های بین المللی می باشد.

دکتر مظاهری یکی از اولویت های مؤسسه فرهنگی اکو را فعالیت در حوزه خانواده و زنان و کودک برشمرد و افزود، در همین راستا همکاری های خوبی با مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران صورت گرفته است. وی با اشاره به تفاهم نامه همکاری مشترک مؤسسه فرهنگی اکو با انجمن ناشران زن ایران اظهار امیدواری کرد با همکاری سفارت سوئد در تهران فعالیت های مشترکی در این موارد هم برگزار گردد.

خانم هلنا سانگلند ضمن استقبال از دیدگاه ها و نظرات رئیس مؤسسه فرهنگی اکو گفت: زمینه های خوبی برای همکاری های مشترک طرح شده وجود داردکه علاقه مندیم به نتایج اجرایی منجر شود.

سفیر سوئد در خاتمه با تأکید بر رویکرد مؤثر مؤسسه فرهنگی اکو درباره دیپلماسی عمومی، افزود: امیدوار است با همکاری شما در زمینه ورزش بانوان، هفته های فیلم مشترک و برگزاری نمایشگاه های فرهنگی در گالری دیپلماتیک اکو به زودی شاهد اقدامات عملی در این خصوص باشیم.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-2