آخرین مطالب
کد مطلب: 7846
تاریخ انتشار: دوشنبه 8 مرداد 1397

تأکید بر جایگاه همگرایی شهرهای اکو

اخبار  - سمپوزیوم زنجان شهر پیشرو شامگاه روز یکشنبه مورخ 97/5/7 با حضور دکتر محمد مهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، امام جمعه و نماینده ولی فقیه، استاندار، شهردار، نمایندگان مجلس و رئیس شورای شهر زنجان و دیگر مسئولان ارشد ملی و استانی در این نهاد بین المللی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر محمد نهاوندیان معاون رئیس جمهور طی سخنانی در این مراسم ضمن تشکر از اهتمام و مشارکت مؤسسه فرهنگی اکو در ایجاد بستر همگرایی شهری در میان کشورهای عضو، تأکید کرد: اگر به گذشته بنگریم، می بینیم که رشدها در بستر چالش شکل گرفته و امروز هنر این است که چالش ها را به فرصت تبدیل کنیم.

اسد الله درویش امیری، استاندار زنجان نیز در این مراسم با ذکر تاریخچه‌ای از مفاخر و مظاهر فرهنگی استان زنجان تأکید کرد: استان زنجان با دارا بودن ظرفیتهای برجسته این چنینی به عنوان شهر پیشرو به استقبال برنامه های فرهنگی اکو می رود.

بنا بر همین گزارش دکتر مسیح الله معصومی شهردار زنجان ضمن تقدیر از مسئولان موسسه فرهنگی اکو و همه مسئولان ارشد استان زنجان افزود: یکی از مسائلی که بسیاری از استان ها و کشورها بر آن تاکید دارند تا در رقابت پیشی بگیرند؛ بحث توسعه و آبادانی است. اخیرا توسعه پایدار نیز به موارد مذکور اضافه شده و در سخنرانی ها و گفته ها به آن توجه می شود.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1