آخرین مطالب
کد مطلب: 7841
تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 تیر 1397
با حضور دکتر مظاهری به امضاء رسید:

تفاهم نامه مؤسسه فرهنگی اکو با انجمن ناشران زن ایران

تفاهم نامه مؤسسه فرهنگی اکو با انجمن ناشران زن ایران
اخبار  - تفاهم نامه همکاری های مشترک مؤسسه فرهنگی اکو و انجمن ناشران زن ایران روز چهارشنبه 97/4/27 با حضور دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس این نهاد بین المللی به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری طی سخنانی در این مراسم با اشاره به نامگذاری سال 2018 به عنوان "کتاب و کتابخوانی" در میان کشورهای عضو اکو بر حمایت خود از اقدامات انجمن ناشران زن ایرانی در این حوزه فرهنگی تأکید کرد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو همچنین با استقبال از حضور زنان ایرانی در عرصه نشر کتاب، افزود: بستر مناسبی برای هم افزایی فرهنگی زنان در منطقه اکو وجود دارد که انتظار می رود با امضاء این تفاهم نامه وارد عرصه عملیاتی شود.

خانم ها مریم جلالی، رئیس هیأت مدیره و مریم السادات ظهوریان مدیرعامل انجمن زنان ناشر ایران نیز طی سخنانی جداگانه ضمن قدردانی از توجه و اهتمام ویژه رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در حمایت از حضور خانم های ایرانی در عرصه تولیدات فرهنگی، بر ضرورت استفاده از حداکثری از این فرصت در برنامه های آینده خود تأکید کردند.

گفتنی است در تفاهم نامه مؤسسه فرهنگی اکو و انجمن زنان ناشر ایران بر محورهایی همچون توجه به تولیدات مشترک ادبی در منطقه اکو، برگزاری نمایشگاه و نشستهای مختلف و ایجاد محافل هنری به منظور معرفی تحولات تمدنی کشورهای عضو اکو تأکید شده است.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+2