آخرین مطالب
کد مطلب: 7816
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 خرداد 1397

دیدار رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل با دکتر مظاهری

دیدار رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل با دکتر مظاهری
اخبار  - خانم ماریا دوتسنکو ، رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران عصر روز یکشنبه 13 خرداد 1397 با دکتر محمد مهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار ضمن خوشآمدگویی به خانم ماریا دوتسنکو، تأکید کرد: از همکاری‌های نظام‌مند با مرکز اطلاعات سازمان ملل در تهران، استقبال می کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برخی مناسبت های سازمان ملل متحد نظیر روز جهانی زن، صلح و خانواده، افزود: تفاهم نامه های متعدد مؤسسه فرهنگی اکو با نهادهای پژوهشی و دانشگاهی زمینه بسیار خوبی را برای مشارکت گسترده در زمینه اجرای مناسبت‌های سازمان ملل متحد در تهران فراهم ساخته است.

دکتر مظاهری همچنین به حضور قریب 90 سفیر کشورهای خارجی در مؤسسه فرهنگی اکو طی یک سال و نیم گذشته اشاره کرد و گفت: مؤسسه فرهنگی اکو به عنوان نماد دیپلماسی عمومی، ظرفیت کم نظیری را در حوزه فعالیت های فرهنگی، هنری و اجتماعی در سطح منطقه و جهان ایجاد کرده است.

خانم ماریا دوتسنکو نیز در این دیدار طی سخنانی ضمن قدردانی از استقبال گرم و صمیمانه رئیس مؤسسه فرهنگی اکو گفت: مطمئن هستم در دوره مدیریت دکتر مظاهری شاهد گسترش همکاری های مشترک این دو نهاد بین المللی خواهیم بود.

رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران با اشاره به حضور خود در برنامه روز جهانی زن در مؤسسه فرهنگی اکو، افزود: هدف ها در ترویج صلح و دوستی هدف مشترکی است.

وی در خاتمه با ارائه گزارشی از مناسبت های سازمان ملل متحد در تهران به دکتر مظاهری، خواستار همکاری هرچه بیشتر مؤسسه فرهنگی اکو در اجرای این برنامه ها شد.

شایان ذکر است رئیس مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران در پایان این دیدار از کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو بازدید کرد و ضمن استقبال از پیشنهاد همکاری در حوزه کتابخانه و نشریات بین المللی مؤسسه فرهنگی اکو، از نزدیک با گنجینه شش هزار عنوان کتابی این کتابخانه دیپلماتیک آشنا شد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+2