آخرین مطالب
کد مطلب: 7803
تاریخ انتشار: جمعه 28 اردیبهشت 1397
در دیدار دکتر مظاهری با دکتر نوه ابراهیم انجام شد؛

تفاهم نامه مؤسسه فرهنگی اکو با دانشگاه خوارزمی

تفاهم نامه مؤسسه فرهنگی اکو با دانشگاه خوارزمی
اخبار  - تفاهم نامه همکاری های مشترک موسسه فرهنگی اکو با دانشگاه خوارزمی در روز یکشنبه مورخ 23/2/97 به امضاء دکترمحمدمهدی مظاهری و دکتر نوه ابراهیم رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو ، دکتر محمدمهدی مظاهری در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه همکاری با دانشگاه خوارزمی تأکید کرد: در زمانه ای که «صلح » کمرنگ شده است دیپلماسی عمومی می تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: دانشگاهها باید جلودار دیپلماسی عمومی در منطقه و دنیا باشند. دکترمظاهری همچنین با تأکید بر اینکه تفاهم نامه های متعددی با مراکز علمی در همین راستا منتعقد شده است، افزود: دانشگاههای کشور باید از ظرفیت جهانی و منطقه ای مؤسسه فرهنگی اکو در راستای پیشبرد اهداف دیپلماسی علمی و عمومی استفاده کنند.

دکتر نوه ابراهیم، رئیس دانشگاه خوارزمی نیز در این دیدار ضمن خوشآمدگویی به دکتر مظاهری و هیأت همراه، گفت؛ دیدگاه فراگیر رئیس مؤسسه فرهنگی اکو فرصت مغتنمی برای گسترش فعالیتهای علمی - فرهنگی را در اختیار دانشگاههای سراسر کشور قرار می دهد.

وی با بیان تاریخچه ای از دانشگاه خوارزمی نیز افزود: امسال به مناسبت یکصدمین سالگرد تأسیس این دانشگاه برنامه های متنوعی تدارک دیدیم که مایل هستیم بخش بین المللی آن در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شود.

دکتر نوه ابراهیم در خاتمه سخنان خود ضمن استقبال از تشکیل کمیته مشترک اجرایی بین دانشگاه خوارزمی و مؤسسه فرهنگی اکو، اعلام آمادگی کرد در سال 2018 تعدادی از دانشجویان کشورهای عضو اکو را بورسیه نماید که این موضوع با استقبال رئیس موسسه فرهنگی اکو روبرو شد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-4