آخرین مطالب
کد مطلب: 7705
تاریخ انتشار: پنجشنبه 10 اسفند 1396

همکاری مشترک بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی اکو

همکاری مشترک بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی اکو
اخبار  - با امضای تفاهم نامه همکاری بین موسسه فرهنگی اکو و بنیاد سینمایی فارابی، صندوق و سازمان همکاری منطقه ای سینمایی تاسیس می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی اکو، با هدف تسهیل و تقویت روابط و تعاملات میان هنرمندان عرصه سینما در منطقه اکو، روز یکشنبه 13 اسفندماه 1396 تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین محمد مهدی مظاهری رییس موسسه فرهنگی اکو و علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی به امضا رسید.

بر اساس این تفاهم نامه، دبیرخانه همکاری دائمی بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی اکو، صندوق و سازمان همکاری‌های منطقه‌ای سینمایی راه اندازی خواهد شد.

اجرای برنامه های مشترکی همچون گسترش و توسعه منطقه‌ای و بین‌المللی فعالیت‌های حوزه فیلم و سینمای کشورهای عضو اکو، توسعه و پخش و مبادله فیلم ،همکاری در برنامه ارتباطات استراتژیک، برندیگ و دیپلماسی رسانه‌ای مشترک این کشورها، ایجاد قطب‌های نوآوری در حوزه سینما و صنعت تصویر و توسعه همکاری‌های انتقال دانش و آموزش‌های مهارتی و برگزاری دوره‌های آموزشی و برپایی نمایشگاه‌های مشترک در حوزه فیلم و سینما و صنعت تصویر از دیگر بخش‌های این تفاهم نامه است.

همچنین طرفین برای تبادل، طراحی و سفارش فیلمنامه به منظور تولید مشترک توسط بنیاد سینمایی فارابی و سازمان سینمایی کشورهای اکو، قراردادن بخش ویژه نمایش و جایزه اکو در جشنواره‌های سینمایی همچون فجر، کودک و ... ، تشکیل کمیسیون مشترک فعالان صنعت فیلم سینمای ایران و کشورهای اکو، به روز رسانی بانک اطلاعاتی سینمایی این کشورها تاکید کردند.

نخستین کارگروه مشترک بین بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی اکو یک ماه پس از امضای تفاهم نامه برگزار می‌شود.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-3