آخرین مطالب
کد مطلب: 7699
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 اسفند 1396
با همکاری مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شد

نخستین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست

نخستین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست
اخبار  - نخستین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا آغاز به کار کرد.

به همت انجمن علمی هنرهای تجسمی ایران و با همکاری دانشگاه الزهرا، مؤسسه فرهنگی اکو، پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و جمعی از دانشگاههای برتر کشور، نخستین همایش بین المللی مبانی نظری هنرهای تجسمی ایران با رویکرد محیط زیست در تاریخ 2 اسفند ۱۳۹۶ با سخنرانی خانم دکتر معصومه ابتکار - معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست - در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا آغاز به کار کرد.

این همایش در دو بخش مقالات و بخش عملی (عکاسی. پوستر. هنرهای محیطی) برگزار گردید.

در بخش عملی تعداد 581 اثر دریافتی ارزیابی و تعداد 83 اثر بعنوان آثار برتر معرفی گردیدند. در بخش علمی نیز تعداد 120 مقاله از کشورهای مختلف دریافت گردید که پس از داوری، 68 چکیده مقاله و 52 مقاله کامل به بخش نهایی راه یافتند. از این میان نویسندگان 32 مقاله برتر طی 3 پنل به ارائه نتایج پژوهشهای خود پرداختند.

این همایش در روز 3 اسفند 1396 با اهدای تندیس همایش به آثار برگزیده به کار خود پایان داد. شایان ذکر است که مقالات این کنفرانس در پایگاه های SID، سیویلیکا، ISC و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهند شد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-2