آخرین مطالب
کد مطلب: 7679
تاریخ انتشار: یکشنبه 15 بهمن 1396

حضور ریاست موسسه فرهنگی اکو در مراسم رونمایی از کتاب «ماه سیزدهم»

حضور ریاست موسسه فرهنگی اکو در مراسم رونمایی از کتاب «ماه سیزدهم»
اخبار  - دکتر محمدمهدی مظاهری، ریاست موسسه فرهنگی اکو با حضور در فرهنگسرای ارسباران، در مراسم رونمایی از کتاب «ماه سیزدهم» به نویسندگی گلناز توکلیان شرکت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در این مراسم که عصر روز جمعه برگزار شد، دکتر مظاهری به ایراد سخنرانی پرداخت. رئیس موسسه فرهنگی اکو، در این مراسم با اشاره به ضرورت مطالعه در جامعه مدرن، معیار توسعه یافتگی در کشورها را ارزشی دانست که جوامع برای کتاب و مطالعه قائل می شوند. این در حالی است که پیشنهاد دکتر مظاهری در چهارمین نشست روسای کتابخانه های ملی کشور عضو اکو، مبنی بر نامگذاری سال 2018 به سال فرهنگ کتاب و کتابخوانی در حوزه تمدنی اکو، مورد تایید و تصویب همه کشورهای عضو قرار گرفت. رئیس موسسه فرهنگی اکو، این نامگذاری را نشانه ای از اهمیت مطالعه دانست.

 

دکتر مظاهری، با بیان اینکه مطالعه به معنای بهتر دانستن، بهتر اندیشیدن و بهتر عمل کردن است، ابراز امیدواری کرد که اقداماتی نظیر رونمایی از کتاب، به رشد و شکوفایی اندیشه بشری و توسعه علم و معرفت کمک کرده و موجب هم افزایی شود. رئیس موسسه فرهنگی اکو، در پایان پیشنهاد کرد که همه علاقه مندان در پیشبرد طرح موسسه فرهنگی اکو در تشکیل بنیاد هنرمندان، سهیم باشند.

در این مراسم، خانم جدلی، رئیس انجمن زنان ناشر، با اهدای لوح و کتاب امضا شده گلناز توکلیان، از حضور دکتر مظاهری در این مراسم، تقدیر و تشکر کرد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-3