آخرین مطالب
کد مطلب: 7645
تاریخ انتشار: سه شنبه 19 دی 1396

معاون رییس جمهور از اکو فرهنگی بازدید کرد

معاون رییس جمهور از اکو فرهنگی بازدید کرد
اخبار  - معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران از موسسه فرهنگی اکو بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی اکو، علی اصغر مونسان معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، روز سه شنبه 19 دیماه 1396 با حضور در موسسه فرهنگی اکو با محمدمهدی مظاهری رییس این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

در این نشست، در خصوص همکاری های مشترک در زمینه گرشگری، تبریز پایتخت گردشگری جهان اسلام در سال 2018، جاده ابریشم، نوروز و جشنواره های هنرهای تجسمی بحث و گفتگو شد.

مونسان ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در موسسه فرهنگی اکو بیان کرد: کمترین ماموریت سازمان های بین المللی، ایجاد مودت و دوستی بین کشورها برای زندگی و همزیستی بهتر انسانها و برقراری صلح در جهان است و با حضور جناب آقای دکتر مظاهری که خود ایشان از انسانهای شریف و فاخر می باشند، اکو می تواند با همکاری های همه جانبه به ویژه همکاری های فرهنگی موجب دوستی و نزدیکی کشورهای منطقه اکو باشد و نقش خود را ایفا نماید.

در حاشیه این نشست، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران از کتابخانه تخصصی، نگارخانه دیپلماتیک و سالن همایش های بین المللی موسسه فرهنگی اکو بازدید کرد.

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-3