آخرین مطالب
کد مطلب: 7644
تاریخ انتشار: پنجشنبه 14 دی 1396

تفاهم نامه همکاری بین مؤسسه فرهنگی اکو و فدراسیون فوتبال امضاء شد

تفاهم نامه همکاری بین مؤسسه فرهنگی اکو و فدراسیون فوتبال امضاء شد
اخبار  - محمد مهدی مظاهری از همکاری های مشترک ورزشی در جهت گسترش روابط فرهنگی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی اکو، در حاشیه نشست رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با رییس موسسه فرهنگی اکو که منجر به انعقاد تفاهم نامه همکاری شد، مهدی تاج از برگزاری نشست جام جهانی تیم ملی فوتبال ایران با خبرنگاران خارجی در موسسه فرهنگی اکو خبر داد.

در ابتدای این نشست، محمدمهدی مظاهری رییس موسسه فرهنگی اکو بیان کرد: ورزش یکی از مولفه های اصلی دیپلماسی عمومی و فرهنگی است که در اولویت فعالیت های اکو قرار داده ایم.

دکتر مظاهری افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در کشورهای منطقه اکو، همکاری های مشترک در حوزه ورزش می تواند به گسترش روابط فرهنگی کمک چشمگیر داشته باشد.

در پایان این نشست، مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران، از امضای تفاهم نامه با موسسه فرهنگی اکو اظهار خوشحالی کرد و آن را بسیار کاربردی دانست و همکاری های مشترک را باعث توسعه هرچه بیشتر فوتبال ایران قلمداد کرد.

تاج افزود: یکی از مفاد تفاهم نامه، مسابقه فوتسال بین کارکنان سفارت خانه های مقیم در تهران است  که این نوع مسابقات در دنیا نیز مرسوم است و این اتفاق در ایران بسیار موثر و کاربردی است و خواهر خواندگی فدراسیون های کشورهای منطقه اکو با فدراسیون جمهوری اسلامی ایران نیز یکی دیگر از موارد خوب در این تفاهم نامه است.

تاج در پایان مطرح کرد: تصمیم داریم اولین نشست جام جهانی تیم ملی فوتبال ایران را با حضور خبرنگاران خارجی در سالن همایش های بین المللی موسسه فرهنگی اکو برگزار کنیم. 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+1