آخرین مطالب
کد مطلب: 7621
تاریخ انتشار: یکشنبه 19 آذر 1396
رئیس چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی:

روابط عمومی توسعه یافته باید با ویژگی خلاق همراه باشد

روابط عمومی توسعه یافته باید با ویژگی خلاق همراه باشد
اخبار  - محمدمهدی مظاهری روابط عمومی خلاق را راه میانبر برای رسیدن به مقصد عنوان کرد و گفت: روابط عمومی توسعه یافته باید با ویژگی خلاق همراه باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، محمدمهدی مظاهری روز یکشنبه 19 آذرماه 1396 در افتتاحیه چهاردهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی که در سالن‌ همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، با اشاره به اینکه خداوند خلاق است و خلاقیت را دوست دارد، اظهار داشت: انسان‌ها نیز می‌توانند صفت خداوند را دارا باشند به نحوی که خلاقیت و هنرنمایی در امور و فعالیتها داشته باشند.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو ادامه داد: بحث خلاقیت در رسانه و روابط عمومی و دانش و هنر تحول و پیشرفت در جوامع بشر حاصل خلاقیت ابداع و نوآوری است و خلاقیت در فکر و اندیشه، جوهره تکامل انسان به شمار می آید.

به گفته وی امروزه وسایل سخت افزاری به معنای عام آن دیگر مقدمه پیشرفت و ترقی نیست و عقل پویا و خلاقیت می‌تواند ایده‌های نویی را به ما بدهد.

رئیس چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی اظهار داشت: امروز مسائل جامعه با راه‌حل های گذشته قابل حل نیست، از این رو نیاز به خلاقیت و نوآوری در همه عرصه ها داریم که باید در همه بخش ها به ویژه روابط عمومی ها دنبال شود.

قائم مقام اسبق وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با یادآوری محدودیت و پایان پذیری منابع طبیعی گفت: کشورهای توسعه یافته، دیگر اقتصاد خود را براساس صنایع سخت بنا نمی کنند بلکه سیستم های اقتصادی خود را بر پایه سیستم های دانش بنیان می گذارند.

مظاهری گفت: در بخش مالی، فناوری، نوآوری و هنر می توان اقتصاد خلاق را خلاصه کرد و طبق تعریف، از تلفیق اقتصاد، فناوری و فرهنگ، اقتصاد خلاق شکل می گیرد.

به گفته وی کشورها با تقویت فعالیت های خلاقانه، اقتدار خودشان را حفظ و در جهت اقتصاد خلاق و درآمدزا حرکت خواهند کرد.

مظاهری یادآور شد: مبنای اقتصاد خلاق، فرهنگ، آموزش و فناوری است و از طرفی قلب اقتصاد خلاق هم خلاقیت و مالکیت معنوی است.

رئیس موسسه فرهنگی اکو تاکید کرد که روابط عمومی خلاق و هنرنما محل طرح ایده های جدید برای دستیابی به اهداف سازمانی است و روابط عمومی های حرفه ای برای برون رفت از چالش های پیش رو، چاره ای جز همراه شدن با ویژگی های خلاقانه ندارند.

چهاردهمین کنفرانس بین المللی روابط عمومی ایران با موضوع خلاقیت، نوآوری و تمایز در مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+3