آخرین مطالب
کد مطلب: 6535
تاریخ انتشار: پنجشنبه 6 مهر 1396

مظاهری از دائره المعارف بزرگ اسلامی دیدن کرد

مظاهری از دائره المعارف بزرگ اسلامی دیدن کرد
اخبار  - رییس موسسه فرهنگی اکو، از مرکز دائره المعارف بزرگ السلامی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، به پیشنهاد و دعوت مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامی، محمدمهدی مظاهری، رییس موسسه فرهنگی اکو، روز دوشنبه سوم مهرماه 1396 با سیدمحمد کاظم موسوی بجنوردی، رییس این مرکز دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، موسوی بروجردی به تشریح فعالیت های صورت گرفته در مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامی پرداخت و پیش نویس تفاهم نامه همکاری با موسسه فرهنگی اکو را ارائه کرد.

مظاهری ضمن اعلام آمادگی در خصوص همکاری های مشترک فی ما بین، تلاش ها و فعالیت های این مرکز را ارزشمند ارزیابی کردند. وی در ادامه افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در این مرکز، می توان همکاری های سودمندی را در قالب پروژه های مشترک میان موسسه فرهنگی اکو، یونسکو، و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و مرکز دائره المعارف بزرگ اسلامی تعریف و برنامه ریزی کرد.

در پایان این دیدار، رییس موسسه فرهنگی اکو از کتابخانه، گنجینه دکتر افشار و مجموعه های اهدا شده به این مرکز بازدید کرد.

مرکز دائرةالمعارف بزرگ اسلامی (مرکز پژوهشهای ایرانی و اسلامی) سی و یک سال است که مشغول تدوین دائره المعارف بزرگ اسلامی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی است و تاکنون بیش از یکصد و پنج مجموعه به کتابخانه این مرکز اهداء شده که روزانه مورد استفاده عالمان و پژوهشگران قرار می گیرد.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+3