آخرین مطالب
کد مطلب: 6532
تاریخ انتشار: سه شنبه 4 مهر 1396
محمدمهدی مظاهری

فرهنگ کلید توسعه پایدار است

فرهنگ کلید توسعه پایدار است
اخبار  - هماهنگ کننده سازمان ملل در ایران و رییس موسسه فرهنگی اکو دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، گری لوییس، هماهنگ کننده سازمان ملل در ایران میزبان محمدمهدی مظاهری، رییس موسسه فرهنگی اکو شد و در خصوص مسائل فرهنگی به گفتگو پرداختند.

در این دیدار مظاهری ضمن معرفی فعالیت های صورت گرفته در موسسه فرهنگی اکو، بیان داشت: فرهنگ کلید توسعه پایدار است و ارتباط در هم تنیده ای میان فرهنگ و توسعه پایدار وجود دارد. وی افزود، با ابزار فرهنگ می توان زمینه های ترویج صلح و گفتگو، تنوع فرهنگی و انسجام اجتماعی را بستر سازی نمود.

هماهنگ کننده سازمان ملل در ایران نیز در ادامه این دیدار ضمن تحت تاثیر قرار گرفتن از فعالیت های صورت گرفته در اکو فرهنگی اعلام کرد: حضور و فعالیت در کشورهای مختلف باعث شده که با عمق فرهنگ آن کشورها آشنا شوم و ایران یکی از کشورهایی که است که پیشینه فرهنگی آن را خوب می شناسم و از میان 31 استان 29 استان ایران را بازدید کرده ام و از نزدیک با آن آشنا شده ام و تمام تلاشم این است که چهره خوبی از ایران را به دنیا نشان دهم.

طنز تلخی که در ایران وجود دارد، نگاه فرهنگی به کمبود آب در ایران است و ما در سازمان ملل برنامه های مختلفی برای این بحران برگزار کرده ایم.

در ادامه این دیدار، برگزاری مشترک نمایشگاه عکس در موسسه فرهنگی اکو به توافق طرفین رسید.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+1