آخرین مطالب
کد مطلب: 6507
تاریخ انتشار: دوشنبه 27 شهریور 1396
در موسسه فرهنگی اکو

نشست آموزشی فرهنگ سازمانی برگزار شد

نشست آموزشی فرهنگ سازمانی برگزار شد
اخبار  - نخستین نشست آمورشی فرهنگ سازمانی به منظور توامندسازی منابع انسانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سلسله دوره های علمی و کارگاهای آموزشی بین المللی با موضوع فرهنگ سازمانی با برگزاری نخستین سخنرانی آموزشی به تاریخ شانزدهم شهریور ماه سال جاری، توسط دکتر رامین اعتضاد مظفر، مشاور رییس موسسه فرهنگی اکو در امور بین الملل، در سالن کنفرانس کتابخانه دیپلماتیک اکو برگزار شد.

سلسله دوره های علمی و کارگاهای آموزشی بین المللی فرهنگ سازمانی مشتمل بر دوره های علمی مربوط به ارائه مفهوم فرهنگ سازمانی، روشهای تحلیل وضعیت موجود فرهنگ سازمان ها با استفاده از مدل های علمی به روز، تبیین وضعیت مطلوب فرهنگ سازمانی و ارائه راهکارهای عملی در رابطه با چگونگی عبور از وضعیت موجود و حصول به وضعیت مطلوب در سازمانها و موسسات می باشد.

پیش از این نیز به منظور توانمند سازی منابع انسانی و تقویت روابط بین المللی، یک کارگاه با عنوان کارگاه آموزشی بررسی ابعاد فرهنگ ملی در محیط های کاری شامل چهار جلسه چهار ساعته، در موسسه فرهنگی اکو برگزار شده بود.

موسسه فرهنگی اکو یک نهاد فرهنگی بین المللی است که علاوه بر فعالیت های مشترک در حوزه علم، پژوهش، ادب و هنر، برگزاری دوره های علمی و کارگاه های آموزشی بین المللی در حوزه های فرهنگ و هنر را نیز در دستور کار خود دارد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+1