آخرین مطالب
کد مطلب: 6493
تاریخ انتشار: پنجشنبه 23 شهریور 1396

سفیر کشور اکوادور از اکو فرهنگی بازدید کرد

سفیر کشور اکوادور از اکو فرهنگی بازدید کرد
اخبار  - سفیر کشور اکوادور با رییس موسسه فرهنگی اکو دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، الخاندرو اورتگا آلمیدا سفیر کشور اکوادور در تهران با حضور در موسسه فرهنگی اکو، با محمدمهدی مظاهری رییس این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

این نشست که روز سه شنبه 21 شهریورماه سال 1396 انجام شد، آلمیدا با فعالیت های صورت گرفته در موسسه فرهنگی اکو آشنا شد و آمادگی کشور اکوادور را برای همکاری مشترک اعلام کرد.

برگزاری هفته نمایش فیلم های کوتاه و مستند کشورهای آمریکای لاتین، برگزاری نمایشگاه صنایع سنتی و هنری کشور اکواردور، بزرگداشت همراه با نمایش آثار اوسوالدو گوایاسمین نقاش و هنرمند صاحب سبک اکوادوری در گالری اکو، برگزاری نمایشگاه هنر تیگوا (نقاشی روی چرم) و برگزاری نمایشگاه عکس جاذبه های گردشگری کشور اکوادور از جمله فعالیت های مشترک مورد بحث طرفین بود.

در این دیدار، سفیر کشور اکوادور اعلام کرد: خرسندم از اینکه رییس موسسه فرهنگی اکو اینقدر با دانش و اطلاعات درباره اکوادور در جلسه حضور دارند و محورهای مذاکره از قبل مشخص شده است و خوشحالم که با ایشان ملاقات دارم و معلوم است مدیریت اکو به فرد لایق و خوبی سپرده شده است.

در پایان این نشست نیز الخاندرو اورتگا آلمیدا از گالری، آمفی تئاتر و کتابخانه تخصصی اکو بازدید کرد.

موسسه فرهنگی اکو یک نهاد بین المللی است که علاوه بر همکاری مشترک میان کشورهای عضو اکو، با دیگر کشورها نیز تعاملاتی در حوزه فرهنگ، هنر، ادب، علم و پژوهش را در دستور کار خود دارد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-2