آخرین مطالب
کد مطلب: 6488
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 شهریور 1396

نشست هم اندیشی اساتید روانشناسی کشور افغانستان و موسسه فرهنگی اکو برگزار شد

نشست هم اندیشی اساتید روانشناسی کشور افغانستان و موسسه فرهنگی اکو برگزار شد
اخبار  - اساتید روانشناسی دانشگاه اشراق با حضور در موسسه فرهنگی اکو با فعالیت های این موسسه آشنا شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، 9 نفر از اساتید روانشناسی دانشگاه اشراق افغانستان، در یک نشست هم اندیشی ضمن آشنایی با بخش های مختلف و امکانات موسسه فرهنگی در زمینه تبادلات و همکاری های علمی، پژوهشی و فرهنگی با مدیران این موسسه به گفتگو نشستند.

در ابتدای این نشست، اساتید مهمان با تاریخچه، اهداف و فعالیت های این نهاد بین المللی در سطح منطقه و جهان آشنا شدند.

معصومه نظری کارشناس میز افغانستان در موسسه فرهنگی اکو، با اشاره به فرصت های همکاری اکو فرهنگی با نهادهای علمی، فرهنگی، آموزشی و پژوهشی افغانستان، اعلام کرد: اکو از پیشنهادهای اساتید، فرهیختگان و پژوهشگران در جهت گسترش همکاری های مشترک در حوزه فرهنگ، علم، ادب و پژوهش حمایت خواهد کرد.

نظری در ادامه افزود: نشریات و مجلات موسسه فرهنگی اکو یکی از فرصت های موجود در تعاملات علمی و فرهنگی است و دانشگاه اشراق و اساتید می توانند با ارائه مقالات و تولید محتوا در ترویج فرهنگ و دانش این موسسه را همراهی کنند.

در ادامه این نشست صمیمی، دکتر اکرادی مدیر دفتر نشریات دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه علامه ضمن ابراز خرسندی و تشکر از میزبانی موسسه فرهنگی اکو، به رویکرد فرهنگی این دانشگاه در تعاملات بین کشورهای منطقه اشاره کردند.

در حاشیه این هم اندیشی، اساتید دانشگاه اشراق کشور افغانستان از کتابخانه تخصصی، گالری و آمفی تئاتر دیپلماتیک و دیگر بخش های اکو فرهنگی بازدید کردند.

موسسه فرهنگى اکو به عنوان یک نهاد بین المللى پیش از این نیز با رویکرد فعالیت های مشترک در حوزه علم و پژوهش، با دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، هنر و الزهرا تفاهم نامه های همکاری منقعد کرده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-1