آخرین مطالب
کد مطلب: 6449
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 تیر 1396

سازمان مدیریت صنعتی و موسسه فرهنگی اکو با هم همکاری می کنند

سازمان مدیریت صنعتی و موسسه فرهنگی اکو با هم همکاری می کنند
اخبار  - تفاهم نامه همکاری بین سازمان مدیریت صنعتی و موسسه فرهنگی اکو به امضاء رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سازمان مدیریت صنعتی و موسسه فرهنگی اکو تفاهم نامه ای با موضوع همکاری در ارايه خدمات مشاوره‌ای، آموزشی و پژوهشی در زمینه مدیریت منعقد کردند.

بنابراین گزارش، این تفاهم نامه که به امضای محمدعلی محمدی مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و محمدمهدی مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو رسید، با توجه به اهمیت و ضرورت تسهیل و تقویت تعاملات اندیشمندان کشورهای حوزه منطقه اقتصادی اکو در حوزه فرهنگ و تمدن و نقش آن در گسترش تعاملات فرهنگی، هنری، رسانه ای، دانشگاهی و تحقیقاتی بین طرفین منعقد شده است.

برخی از فعالیت و زمینه های همکاری این تفاهم نامه شامل مبادلات نشریات علمی، مقالات و برگزاری همایش های تخصصی و همچنین انجام پژوهش های علمی مشترک است.

از دیگر موارد همکاری می توان به مبادله تجربیات در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی؛ برگزاری دوره های آموزشی مشترک، برگزاری کارگاه ها و همچنین سخنرانی های مشترک اشاره کرد.

موسسه فرهنگى اکو به عنوان یک نهاد بین المللى پیش از این نیز با رویکرد فعالیت های مشترک در حوزه علم و پژوهش، با دانشگاه های تهران، علامه طباطبایی، شهید بهشتی و الزهرا تفاهم نامه های همکاری امضا کرده است.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+3