آخرین مطالب
کد مطلب: 6448
تاریخ انتشار: پنجشنبه 22 تیر 1396

نشست تخصصی «طراحی به زبان فارسی» در اکو برگزار شد

نشست تخصصی «طراحی به زبان فارسی» در اکو برگزار شد
اخبار  - نخستین نشست تخصصی طراحی به زبان فارسی با حضور رضا لواسانی و با همت علیرضا گلدوزیان در موسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، نخستین جلسه نشست تخصصی «طراحی به زبان فارسی» با حضور رضا لواسانی و علیرضا گلدوزیان در کتابخانه دیپلماتیک اکو برگزار شد.

بنابراین گزارش، دلایل عدم برقراری ارتباط با برخی آثار هنرمندان در دوره­ های مختلف؛ دلایل تغییر و تحول سبک آثار هنرمندان در طول دوره ­های مختلف؛ ضرورت توجه به شاخص­های متون نظم و نثر فارسی؛ اثرپذیری از داستان­ های نویسندگان و شاعران در آفرینش آثار هنری؛ ضروت توجه به جزئیات به­ عنوان مهم­ترین اصل در خلق اثر ماندگار؛ تأثیر اقتصاد بر موضوعات هنری مورد توجه هنرمندان؛ عدم تطابق میان درس­ های آموزشی و دانشگاهی برگرفته از دانش غربی با قالب­ های کلاسیک ایرانی و توجه به برقراری توازن میان مفاهیم هنری کلاسیک و مدرن از جمله موارد مورد بحث در نخستین جلسه این رویداد بود.

مجموعه نشست های «طراحی به زبان فارسی» به صورت دوره ای با حضور پیشکسوتان عرصه فرهنگ و هنر در موسسه فرهنگی اکو برگزار می شود.

موسسه فرهنگى اکو یک نهاد بین المللى که با هدف تحکیم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تاسیس شده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+4