آخرین مطالب
کد مطلب: 6444
تاریخ انتشار: سه شنبه 20 تیر 1396

40 نفر از کشورهای عضو اکو بورسیه دانشگاه علامه طباطبایی می شوند

40 نفر از کشورهای عضو اکو بورسیه دانشگاه علامه طباطبایی می شوند
اخبار  - دانشگاه علامه طباطبایی 40 نفر از کشورهای عضو اکو را به عنوان بورسیه پذیرش می کند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری دانشگاه علامه طباطبایی با موسسه فرهنگی اکو، این دانشگاه 40 نفر را در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از کشورهای منطقه اکو بورسیه کامل می کند.

بنابراین گزارش، هر کشور می تواند 4 نفر را به عنوان دانشجو از طریق موسسه فرهنگی اکو به دانشگاه علامه طباطبایی معرفی نماید.

واجدین شرایط و برگزیدگان می توانند در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بیمه و در مقطع کارشناسی ارشد در رشته های علوم محاسبات و برنامه ریزی بیمه و مطالعات منطقه ای با گرایش مطالعات آسیای مرکزی و قفقاز به تحصیل به پردازند.

تمامی دوره ها به زبان انگلیسی برگزار خواهد شد.

اختصاص بورسیه به کشورهای عضو اکو در راستای تفاهم نامه فی ما بین موسسه فرهنگی اکو و دانشگاه علامه طباطبایی صورت گرفته است. برگزاری دوره های مشترک، مبادله تجربیات در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی، برگزاری همایش های تخصصی و انجام پروژه های علمی مشترک، چاپ نشریات و کتب، مبادله مقالات برای چاپ در نشریات و مبادله نشریات علمی از جمله توافقات این تفاهم نامه بوده است.

موسسه فرهنگى اکو به عنوان یک نهاد بین المللى پیش از این نیز با رویکرد فعالیت های مشترک در حوزه علم و پژوهش، با دانشگاه های تهران، شهید بهشتی و الزهرا تفاهم نامه های همکاری منقعد کرده است.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-3