آخرین مطالب
کد مطلب: 6410
تاریخ انتشار: شنبه 16 اردیبهشت 1396

کشورهای عضو اکو با 26 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند

کشورهای عضو اکو با 26 عنوان کتاب در نمایشگاه کتاب تهران حضور دارند
اخبار  - کشورهای عضو اکو در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش ناشران خارجی حضور دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، کشورهای عضو اکو با 26 عنوان کتاب در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در بخش ناشران خارجی این نمایشگاه حضور دارند.

بنابراین گزارش، کتاب های دیوان فارسی جم سلطان، دستور کامل و آموزش زبان اردو برای فارسی زبانان، افسانه هایی از جاده ابریشم، در ساحل غم (مجموعه اشعار جم سلطان)، دیوان رودکی، دیوان حافظ، اقبال در آیینه اشعارش، اندرزنامه رودکی، قصه های حیوانات در قرآن، Norouz World Festival، Eco Tourist Guide Book، سمرقند در شعر و ادب فارسی، شعر امروز غزنی، نخستین جشنواره تئاتر اکو، ماهتاب شام شرق: گزاره و گزینه اندیشه شناسی اقبال، نسیمی از بخارا: گزیده اشعار رودکی، مولانا جلال الدین محمد بلخی (زندگی، فلسفه، آثار و گزیده یی از آنها)، فارسی ناشنیده، گنج نامه، پیوندهای تاریخی ایران و آسیای مرکزی، بال جبرئیل، ضرب کلیم، یک پنجره مهر، زندگی اقبال و زمانه او، مثنوی معنوی (روسی) و Iqbal His Life And Our Times مجموعه کتاب هایی است که در موسسه فرهنگی اکو منتشر و در نمایشگاه کتاب عرضه شده است.

علاقمندان برای بازدید از غرفه موسسه فرهنگی اکو و آشنایی بیشتر با کتب و نشریات منتشر شده می توانند از 13 تا 23 اردیبهشت ماه به سالن بخش ناشران خارجی، سالن U شرقی، F3. طبقه همکف، سالن کشورهای خارجی مراجعه نمایند.

موسسه فرهنگى اکو یک نهاد بین المللى و مقر اصلى آن در تهران است و با هدف تحکیم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى، ادبی و ایجاد پیوندهاى معنوى و روابط دوستانه میان ملل کشورهاى عضو اکو از سال ١٩٩٥ فعالیت خود را آغاز کرده است.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-4