آخرین مطالب
کد مطلب: 6406
تاریخ انتشار: پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396

بیست و پنجمین نشست شورای نمایندگان دائم موسسه فرهنگی اکو برگزار شد

بیست و پنجمین نشست شورای نمایندگان دائم موسسه فرهنگی اکو برگزار شد
اخبار  - بیست و پنجمین نشست شورای نمایندگان دائم موسسه فرهنگی اکو دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 در محل این موسسه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، بیست و پنجمین نشست شورای نمایندگان دائم موسسه فرهنگی اکو دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 با حضور رئیس موسسه فرهنگی اکو، دکتر محمد مهدی مظاهری، سفیر جمهوری تاجیکستان در ایران، نعمت اله امام زاده، سفیر جمهوری اسلامی افغانستان در ایران، نصیر احمد نور و هیئت هایی از سفارت جمهوری اسلامی پاکستان در تهران، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، سازمان اکو و اعضای موسسه فرهنگی اکو در محل این موسسه برگزار گردید.

بنابراین گزارش، در این نشست، طرفین به بحث و بررسی فعالیت های فرهنگی موسسه در سال 2017 میلادی پرداختند و برنامه های پیشنهادی از سوی موسسه را به تصویب رساندند. برگزاری هفتمین اجلاس هیئت امنای موسسه فرهنگی اکو از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود که قرار است کشورهای عضو علاقه مند به میزبانی، پیشنهادات خود را در آینده نزدیک اعلام نمایند.

شورای نمایندگان دائم، متشکل از سفرا و نمایندگان کشورهای عضو موسسه فرهنگی اکو می باشد که با برگزاری جلسات منظم دوره ای به بررسی و تصویب فعالیت های فرهنگی و امور اداری موسسه می پردازند.

موسسه فرهنگى اكو يك نهاد بين المللى و مقر اصلى آن در تهران است و با هدف تحكيم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و پيوندهاى معنوى و روابط دوستانه ميان ملل كشورهاى عضو اكو از سال ١٩٩٥ فعاليت خود را آغاز كرده است. 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+2