آخرین مطالب
کد مطلب: 6404
تاریخ انتشار: دوشنبه 4 اردیبهشت 1396

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو منصوب شد

مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو منصوب شد
اخبار  - محمدعلی حجازی به عنوان مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، محمدمهدی مظاهری رییس موسسه فرهنگی اکو، طی حکمی محمدعلی حجازی را به سمت مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی این موسسه منصوب کرد.

بنابراین گزاش، گسترش فعالیت های فرهنگی میان کشورهای عضو اکو، برگزاری هفته های فرهنگی فی ما بین کشورهای منطقه اکو با سایر کشورها، حمایت معنوی از هنرمندان و تسهیل در ارتباط ایشان با دیگر کشورها و ایجاد دفاتر نمایندگی در سایر شهرها و کشورهای اکو، از جمله مواردی است که در حکم مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی این موسسه به آن اشاره شده است.

حجازی که پیش از این به مدت 6 سال مدیریت مجموعه فرهنگی هنری ایوان شمس را عهده دار بوده است، مدیریت امور پردیس های شهرداری تهران، مدیریت روابط عمومی جشنواره فیلم سلامت، مدیریت روابط عمومی جشنواره فیلم شهر، مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل معاونت سینمایی حوزه هنری، دبیری نخستین دوره تصویرگری محیط زیست و معاونت پخش شبکه جهانی ثقلین را نیز در کارنامه ی کاری خود دارد.

موسسه فرهنگى اكو يك نهاد بين المللى و مقر اصلى آن در تهران است و با هدف تحكيم قرابت هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و پيوندهاى معنوى و روابط دوستانه ميان ملل كشورهاى عضو اكو از سال ١٩٩٥ فعاليت خود را آغاز كرده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-2