آخرین مطالب
کد مطلب: 6399
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 فروردین 1396
رئیس مؤسسۀ فرهنگی اکو با سفیر فلسطین در تهران دیدار و گفتگو کرد

با دیپلماسی فرهنگی بهتر می­توان برخی حقایق و وقایع صحنۀ بین­ الملل را تشریح کرد

با دیپلماسی فرهنگی بهتر می­توان برخی حقایق و وقایع صحنۀ بین­ الملل را تشریح کرد
اخبار  - دکتر محمدمهدی مظاهری، با آقای صلاح الزواوی، سفیر فلسطین، در 17 فروردین 1396 دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش «مرکز اطلاع‌رسانی مؤسسۀ فرهنگی اکو»، در این دیدار که در فضایی دوستانه و در محل اقامت سفیر فلسطین انجام شد، در خصوص محورهای همکاری با سفارت فلسطین بحث و تبادل نظر شد.

دکتر مظاهری با اشاره به جایگاه مهم فلسطین در منطقه اظهار داشت: پیروی از دین مبین اسلام یکی از نقاط اشتراک قوی کشورهای منطقه است و فلسطین به‌عنوان مهم­ترین اولویت جهان اسلام، دوست و برادر ما محسوب می­ شود.

رئیس مؤسسۀ فرهنگی اکو با اشاره به ظرفیت‌ ها و استعدادهای فراوان برای گسترش روابط دو کشور در عرصه‌ های فرهنگی اظهار داشت: بر این باوریم که با فعالیت­ های فرهنگی می ­توان برخی حقایق و وقایع صحنۀ بین ­الملل را بهتر نمایان کرد. وی افزود: مؤسسۀ فرهنگی اکو آمادگی دارد به سهم خود در راستای شناساندن آلام و مصیبت­ های وارده بر ملت مظلوم فلسطین همکاری نماید.

فلسطین

طرفین برگزاری نمایشگاه عکس در نگارخانۀ دیپلماتیک اکو، باهدف شرح و توصیف زندگی و احساسات مردم فلسطین، برگزاری شب شعر، دعوت سفارت از گروه­های موسیقی و اجرای سرودهای فلسطینی باهدف انعکاس صدای مظلومیت مردم فلسطین را ازجمله محورهای همکاری برشمردند.

آقای صلاح الزواوی ضمن ابراز خوشحالی و تشکر از ملاقات با رئیس مؤسسۀ فرهنگی اکو، با اشاره به همسویی مواضع دو کشور در دفاع از حقانیت ملت مظلوم فلسطین بر ضرورت گسترش دامنۀ همکاری­ ها در حوزه­های گوناگون فرهنگی، هنری و ادبی تأکید نمود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+4