آخرین مطالب
کد مطلب: 6391
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 اسفند 1395
علی جنتی:

توان فرهنگی موسسه اکو در توسعه روابط دیپلماتیک تاثیر گذار است

توان فرهنگی موسسه اکو در توسعه روابط دیپلماتیک تاثیر گذار است
اخبار  - علی جنتی، توان فرهنگی و توانایی توسعه مناسبات تاریخی و تمدنی این موسسه را بسیار والا و ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: توان فرهنگی موسسه اکو در توسعه روابط دیپلماتیک تاثیر گذار است.

به گزارش "مرکز اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو" وی در دیدار با دکتر محمد مهدی مظاهری، ریاست این موسسه ضمن مهم ارزیابی نمودن مساله فرهنگ و دیپلماسی فرهنگی ، تاکید کرد: وجود مقر این موسسه در تهران بهترین فرصت برای ارایه توان فرهنگی و تاثیر گذاری ایران در بین کشورهای منطقه است. جنتی تصریح کرد: با وجود این توانایی در کتابخانه و مرکز پژوهش ها و انتشارات و ....ما به راحتی می توانیم اشتراکات دینی و فرهنگی و تمدنی خود را از طریق تعاملات فرهنگی به اقصی نقاط جهان صادر کنیم و باید از این فضا، از این مقر دایمی و نیز از فضای خاص ساختمان موسسه فرهنگی اکو که بعد از حضور دکتر مظاهری در بهترین شکل کاربری قرار دارد، بهترین استفاده را نمود.

وی همچنین از نمایشگاه هنر متعالی در نگارخانه دیپلماتیک موسسه فرهنگی اکو بازدید کرده و آثار ارایه شده در این نمایشگاه را بسیار ارزشمند و قابل تامل ارزیابی و اظهار امیدواری کرد با رایزنی های لازم از طریق این موسسه ، نمونه این نمایشگاه که تجلی آثار قرآنی و اسلامی است در دیگر کشورهای منطقه برگزار شود.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+3