آخرین مطالب
کد مطلب: 6390
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 اسفند 1395

عصر قصه و شعر نوجوانان به میزبانی موسسه فرهنگی اکو برگزار شد

عصر قصه و شعر نوجوانان به میزبانی موسسه فرهنگی اکو برگزار شد
اخبار  - با هدف گسترش فرهنگ مهر و دوستی و معرفی ظرفیت های اکو به نوجوانان، مراسم عصر قصه و شعر نوجوانان با همکاری موسسه فرهنگی اکو در مرکز همایش های دیپلماتیک این موسسه با حضوربیش از صد نوجوان و خانواده ها از سراسر ایران برگزار شد.

این مراسم با پیامی از رییس موسسه، آغاز شد و با شعر خوانی و قصه خوانی نوجوانان ادیب ازشهرهای قایم شهر، جهرم، همدان، قم ، شیراز و دیگر شهرها ادامه یافت.

به گزارش "مرکز اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو" ، در پیام ریاست موسسه آمده است : نهال های نوشکفته و بالنده، ستاره های درخشان آسمان ادب و فرهنگ آینده، از حضور سبز و صمیمی شما در این مراسم خرسندم و به وجود شما افتخار می کنم که نور دیده اید و مایه سربلندی و امید.

آرزومندم تا همیشه صدای لبخند و شادی شما فرای همه مرزها ، پیام آور صلح و دوستی و تلاش و همت شما برای آموختن دانش و هنر و اخلاق ، گامی بلند در اعتلای اندیشه و ادب این مرز و بوم باشد.

این گزارش می افزاید، موضوع صلح و دوستی و حمایت از قشر ضعیف جامعه از اصلی ترین موضوعات اشعار و قصه های نوجوانانی بود که طی مراسم به قرائت مطالب خود پرداختند.

گفتنی است ، موسسه پژوهشی کودکان دنیا سازمانی تخصصی ،پژوهشی است که با هدف توسعه جوامع محلی ، مبتنی بر روشهای مشارکتی در ارتباط با کودکان و یافتن راه ها و روشهای مدرن و خلاق آموزشی برای کودکان فعالیت می کند.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+4